292 | ISTRIE
BROŽ Josef (1904 – 1980)
- starting price: 38 000 CZK
- hammer price: 48 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej a tempera na sololitové desce, 75 x 85 cm, rámováno, datae 1934, signováno vpravo dole Brož Istrie.